ייעוץ פרישה לפנסיה – למה זה חשוב?

היציאה לגמלאות מחייבת אתכם להתכונן לשינוי משמעותי בהכנסתכם השוטפת, לעלייה הדרגתית בהוצאות ולחשוב קדימה בטווח של לפחות 20 שנה קדימה. לא פשוט לאף אחד מאיתנו 🙂

ייעוץ פרישה הוא ניתוח נכסים והון כולל של האדם הצפוי לצאת לפנסיה. כל מי שמתקרב לגיל הפרישה, חשוב שיתייעץ עם מומחה פרישה או יועץ פרישה לפנסיה, ויבצע תכנון פיננסי כולל. יש חשיבות עתידית להתעמקות בייעוד החסכונות הפנסיוניים והמקורות הכספיים האחרים לטובת הפנסיה. אנו רוצים שהמומחה לייעוץ פרישה יתרכז בנו ובכספינו ובעזרת התעמקות ימקסם את כספינו, נכסינו והטבות המס האפשריות עבורנו.

יועצ/ת מומחה לפרישה לפנסיה,  יתרכז במטרות שיאפשרו לכם לחיות טוב יותר בשנות הפנסיה. חשוב במיוחד לזכור שממוצע תוחלת החיים עולה ועולה. כך שכיום ממוצע הינו 85 ואף יותר. המשמעות לכך הינה, עלויות כספיות גבוהות מאוד שכדאי לקחת בחשבון. יועצת פרישה מומחית תכין איתכם תוכנית כלכלית יסודית שתוכל להציג לכם את תזרים הכספים שלכם שיכלול את כלל הנכסים הפיננסים ,נכסי נדלן ,ירושות וכמובן תרחישים בלתי צפויים. זאת כדי שתוכלו לחיות בכבוד וברווחה כלכלית אמיתית. זמן הפנסיה הוא זמן טוב לחיות טוב!

ומה לגבי המצב הבריאותי? גיל הפרישה 60 פלוס עדיין צעיר. אבל הגוף הולך ומתבגר ולעיתים באופן מפתיע. אסור לכם לחשוב שההוצאות ילכו ויקטנו עם השנים , אלא ההפך. בתחילת הפרישה יהיו הוצאות ליותר טיולים, יותר פנאי ובילויים , לעיתים גם הוצאות. אולם עם השנים טיפולים רפואיים , הוצאות למטפל, הוצאות סיעוד. ההוצאות גדלות עם השנים ובמקרה הטוב נשארות אותו הדבר. אז אופטימיות חשובה מאוד לבריאות, אבל תוכנית כלכלית טובה, מוסיפה הרבה מאוד ביטחון ותזרים שמוכן לכל תרחיש.

חלק תכנון הפנסיוני יתרכז בבניית ביטחון ויציבות כלכלית. בעזרת תכנון נכון ובנייה מושכלת של תזרימי המזומנים העתידיים של משק הבית, צמצום עלויות מצד אחד והקצאת נכסים נכונה מאידך. תכנון הוצאות עתידיות וייעוד כספים עבור  תכנון כזה מאפשר למשק הבית ליהנות מזרם ודאי ורב יותר של כספים פנויים.

פורשים בקרוב? ככל שתקדימו לתכנן נכון את הפנסיה שלכם כך יהיה קל יותר להיערך שנים קדימה. במידה ואתם מתעניינים לגבי ייעוץ פרישה לפנסיה עבורכם או עבור מכרים שלכם, אתם מוזמנים לפנות אלינו, כמומחים בתחום התכנון הפיננסי והייעוץ לפרישה נשמח להציע לכם את שירותינו.

מאמרים נוספים

6

הטעויות הקריטיות של אנשי הייטק

בניהול האסטרטגיה הפיננסית ובתכנון העתיד המשפחתי שלכם.

קבלו קורס קצר ללא עלות